Kaziranga (8.x-1.2-alpha2) - en to ca translation catalogue (13 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Author
ca: Autor

en: Published
ca: Publicat

en: Not published
ca: No publicat

en: Skip to content
ca: Vés al contingut

en: Main navigation
ca: Navegació principal

en: Powered by Drupal
ca: Funciona amb el Drupal

en: Status messages
ca: Missatges d'estat

en: Main page content
ca: Contingut principal de la pàgina

en: Last saved
ca: Desat per última vegada

en: Not saved yet
ca: Encara no s'ha desat

en: Site branding
ca: Marca del lloc

en: User account menu
ca: Menú del compte d'usuari
