Kaziranga (8.x-1.2-alpha2) - en to hu translation catalogue (13 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: Author
hu: Szerző

en: Published
hu: Közzétéve

en: Not published
hu: Rejtett

en: Main navigation
hu: Fő navigáció

en: Powered by Drupal
hu: Drupal működteti

en: Status messages
hu: Állapotüzenetek

en: Main page content
hu: Az oldal fő tartalma

en: Footer menu
hu: Lábléc menü

en: Last saved
hu: Utoljára mentve

en: Not saved yet
hu: Nem volt még mentve

en: Site branding
hu: Webhely márkázása

en: User account menu
hu: Felhasználói fiók menüje
