Kaziranga (8.x-1.2-alpha2) - en to lt translation catalogue (12 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Author
lt: Autorius

en: Published
lt: Paskelbtas

en: Not published
lt: Nepaskelbtas

en: Main navigation
lt: Pagrindinė navigacija

en: Powered by Drupal
lt: Svetainė naudoja Drupal.

en: Status messages
lt: Būsenos žinutės

en: Main page content
lt: Pagrindinio puslapio turinys

en: Footer menu
lt: Poraštės meniu

en: Last saved
lt: Paskutinį kartą išsaugota

en: Not saved yet
lt: Dar neišsaugota

en: User account menu
lt: Nario paskyros meniu
