Kaziranga (8.x-1.2-alpha2) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Author
ne: लेखक

en: Published
ne: प्रकाशित

en: Not published
ne: अप्रकाशित

en: Powered by Drupal
ne: ड्रुपलबाट संचालित

en: Main page content
ne: मुख्य पृष्ठको विषयवस्तु
