Kaziranga (8.x-1.2-alpha2) - en to pl translation catalogue (13 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: Author
pl: Autor

en: Published
pl: Opublikowane

en: Not published
pl: Nie do publikacji

en: Main navigation
pl: Główna nawigacja

en: Powered by Drupal
pl: Witrynę napędza Drupal

en: Status messages
pl: Wiadomości statusu

en: Main page content
pl: Zawartość główna

en: Footer menu
pl: Menu stopki

en: Last saved
pl: Ostatnio zapisano

en: Not saved yet
pl: Jeszcze nie zapisano

en: Site branding
pl: Marka witryny

en: User account menu
pl: Menu konta użytkownika
