Kaziranga (8.x-1.2-alpha2) - en to pt translation catalogue (13 entries)

en: Home
pt: Início

en: Author
pt: Autor

en: Published
pt: Publicado

en: Not published
pt: Não publicado

en: Main navigation
pt: Navegação principal

en: Powered by Drupal
pt: Energizado com Drupal

en: Status messages
pt: Mensagens de estado

en: Main page content
pt: Conteúdo da página principal

en: Footer menu
pt: Menu de rodapé

en: Last saved
pt: Última gravação

en: Not saved yet
pt: Ainda não foi gravado

en: Site branding
pt: Imagem de marca do sítio

en: User account menu
pt: Menu de utilizador
