Kaziranga (8.x-1.2-alpha2) - en to sv translation catalogue (13 entries)

en: Home
sv: Hem

en: Author
sv: Författare

en: Published
sv: Publicerad

en: Not published
sv: Inte publicerad

en: Main navigation
sv: Huvudmeny

en: Powered by Drupal
sv: Drivs av Drupal

en: Status messages
sv: Statusmeddelande

en: Main page content
sv: Huvudsakligt sidinnehåll

en: Footer menu
sv: Sidfotsmeny

en: Last saved
sv: Senast sparad

en: Not saved yet
sv: Inte sparad ännu

en: Site branding
sv: Webbplatsens varumärke

en: User account menu
sv: Meny för användarkonto
