Kaziranga (8.x-1.2-alpha2) - en to da translation catalogue (12 entries)

en: Home
da: Hjem

en: Author
da: Forfatter

en: Published
da: Udgivet

en: Not published
da: Ikke udgivet

en: Main navigation
da: Primær navigation

en: Powered by Drupal
da: Drives af Drupal

en: Status messages
da: Statusmeddelelser

en: Main page content
da: Primært sideindhold

en: Footer menu
da: Footer-menu

en: Last saved
da: Sidst gemt

en: Not saved yet
da: Ikke gemt endnu

en: User account menu
da: Brugerkontomenu
