Kaziranga (8.x-1.2-alpha2) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Home
is: Heim

en: Author
is: Høvundur

en: Published
is: Útgivið

en: Not published
is: Ikki útgivið

en: Powered by Drupal
is: Rikið við Drupal
