Kaziranga (8.x-1.2-alpha2) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: Author
hy: Հեղինակ

en: Published
hy: Հրապարակված

en: Not published
hy: Չհրապարակված

en: Status messages
hy: Ստատուս հաղորդագրություններ
