Kaziranga (8.x-1.2-alpha2) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Home
is: Forsíða

en: Author
is: Höfundur

en: Published
is: Birt

en: Not published
is: Ekki birt

en: Powered by Drupal
is: Knúið af Drupal

en: Last saved
is: Síðast vistað
