Kaziranga (8.x-1.2-alpha2) - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: Home
oc: Acuèlh

en: Author
oc: Autor

en: Published
oc: Publicat

en: Not published
oc: Pas publicat

en: Powered by Drupal
oc: Propulsat per Drupal

en: Status messages
oc: Messatges de statut

en: Main page content
oc: Contengut de la pagina principala

en: Footer menu
oc: Menú Pè de pagina
