KnowledgeBase (8.x-1.0-alpha3) - en to it translation catalogue (19 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Body
it: Corpo

en: Group
it: Gruppo

en: Action
it: Azione

en: Search
it: Cerca

en: Reset
it: Ripristina

en: Category
it: Categoria

en: All
it: Tutti

en: Block
it: Blocco

en: Desc
it: Disc

en: Anonymous
it: Anonimo

en: Sort by
it: Ordina per

en: Apply
it: Applica

en: Offset
it: Scostamento

en: Embed
it: Integra

en: Items per page
it: Voci per pagina

en: - All -
it: - Tutto -

en: Operations links
it: Link operativi

en: Master
it: Principale
