KnowledgeBase (8.x-1.0-alpha4) - en to fi translation catalogue (24 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Body
fi: Sisältö

en: Group
fi: Ryhmä

en: Description
fi: Kuvaus

en: Action
fi: Toiminto

en: Search
fi: Etsi

en: Reset
fi: Palauta

en: Category
fi: Kategoria

en: Text
fi: Teksti

en: All
fi: Kaikki

en: Block
fi: Lohko

en: Roles
fi: Käyttäjäroolit

en: Anonymous
fi: Anonyymi

en: Sort by
fi: Lajittele

en: Apply
fi: Käytä

en: Member
fi: Jäsen

en: Embed
fi: Upota

en: Admin
fi: Ylläpito

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: - All -
fi: - Kaikki -

en: Operations links
fi: Toimenpidelinkit

en: Master
fi: Isäntä

en: Entity Reference
fi: Entiteettiviittaus

en: Node operations bulk form
fi: Solmujen bulkkitoimintojen lomake
