KnowledgeBase (8.x-1.0-alpha5) - en to ka translation catalogue (14 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Body
ka: ტანი

en: Group
ka: ჯგუფი

en: Description
ka: აღწერა

en: Action
ka: ოპერაცია

en: Search
ka: ძიება

en: Category
ka: კატეგორია

en: Text
ka: ტექსტი

en: All
ka: ყველა

en: Block
ka: ბლოკი

en: Roles
ka: როლები

en: Desc
ka: აღწერა

en: Anonymous
ka: ანონიმური

en: - All -
ka: - ყველა -
