KnowledgeBase (8.x-1.0-beta1) - en to da translation catalogue (28 entries)

en: Title
da: Titel

en: Body
da: Brødtekst

en: Group
da: Gruppe

en: Description
da: Beskrivelse

en: Action
da: Handling

en: On
da: Tilsluttet

en: Search
da: Søg

en: Reset
da: Gendan

en: Category
da: Kategori

en: Text
da: Tekst

en: All
da: Alle

en: Block
da: Blok

en: Off
da: Afbrudt

en: Roles
da: Roller

en: Promoted to front page
da: Forfremmet til forside

en: Desc
da: Faldende

en: Anonymous
da: Anonym

en: Sort by
da: Sortér efter

en: Apply
da: Udfør

en: KB
da: kB

en: Offset
da: Forskydning

en: Member
da: Medlem

en: Admin
da: Administration

en: Items per page
da: Antal elementer

en: - All -
da: - Alle -

en: Operations links
da: Redigeringslinks

en: Asc
da: Stigende

en: Node operations bulk form
da: Formular til bulk-handlinger på indholdselementer
