KnowledgeBase (8.x-1.0-beta1) - en to sl translation catalogue (15 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Body
sl: Vsebina

en: Group
sl: Skupina

en: Description
sl: Opis

en: Action
sl: Akcija

en: Search
sl: Išči

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Category
sl: Kategorija

en: Text
sl: Besedilo

en: All
sl: Vsi

en: Block
sl: Blok

en: Roles
sl: Vloge

en: Promoted to front page
sl: Prikaži na prvi strani

en: Anonymous
sl: Anonimnež

en: Admin
sl: Skrbnik
