KnowledgeBase (8.x-1.0-beta1) - en to te translation catalogue (14 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Body
te: వివరము

en: Group
te: సమూహం

en: Description
te: వివరణ

en: Action
te: చర్య

en: Search
te: వెతుకు

en: Category
te: వర్గం

en: Text
te: పాఠ్యం

en: All
te: అన్నీ

en: Roles
te: పాత్రలు

en: Anonymous
te: అనామకం

en: Apply
te: ఆపాదించు

en: KB
te: కిబై

en: - All -
te: - అన్ని -
