KnowledgeBase (8.x-1.0-beta2) - en to nl translation catalogue (28 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Body
nl: Inhoud

en: Group
nl: Groep

en: Description
nl: Beschrijving

en: Action
nl: Actie

en: On
nl: Aan

en: Search
nl: Zoeken

en: Category
nl: Categorie

en: Text
nl: Tekst

en: All
nl: Alle

en: Block
nl: Blok

en: Off
nl: Uit

en: Roles
nl: Rollen

en: Promoted to front page
nl: Aangeraden op de voorpagina

en: Desc
nl: Aflopend

en: Anonymous
nl: Anoniem

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: Apply
nl: Toepassen

en: Member
nl: Lid

en: Embed
nl: Inbedden

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: - All -
nl: - Alle -

en: Operations links
nl: Bewerkingslinks

en: Asc
nl: Oplopend

en: Entity Reference
nl: Referentie naar een entiteit

en: Node operations bulk form
nl: Formulier voor bulkbewerkingen op nodes

en: Outsider
nl: Buitenstaander

en: Adds users to groups as members.
nl: Voegt gebruikers aan groepen toe.
