Knowledge Base Theme (1.1.0) - en to af translation catalogue (7 entries)

en: Search
af: Soek

en: Help
af: Hulp

en: Page title
af: Bladsytitel

en: Header
af: Hoof

en: Footer
af: Onderskrif

en: Search form
af: Soekvorm

en: Powered by Drupal
af: Aangedryf deur Drupal
