Knowledge Base Theme (1.1.0) - en to ar translation catalogue (12 entries)

en: Search
ar: بحث

en: Help
ar: المساعدة

en: Page title
ar: عنوان الصفحة

en: Header
ar: الترويسة

en: Footer
ar: التذييل

en: Messages
ar: الرسائل

en: Tabs
ar: علامات التبويب

en: Search form
ar: استمارة البحث

en: Powered by Drupal
ar: يستخدم دروبال

en: Sidebar first
ar: العمود الجانبي الأول

en: Main page content
ar: محتوى الصفحة الرئيسية

en: Sidebar second
ar: الشريط الجانبي الثاني
