Knowledge Base Theme (1.1.0) - en to be translation catalogue (12 entries)

en: Search
be: Пошук

en: Help
be: Дапамога

en: Page title
be: Загаловак старонкі

en: Header
be: Загаловак

en: Footer
be: Ніжні калантытул

en: Main navigation
be: Галоўная навігацыя

en: Search form
be: Форма пошуку

en: Powered by Drupal
be: Працуе на Drupal

en: Sidebar first
be: Бакавая панэль нумар адзін.

en: Main page content
be: Кантэнт галоўнай старонкі

en: Sidebar second
be: Другі сайдбар

en: User account menu
be: Меню рахункаў карыстальнікаў
