Knowledge Base Theme (1.1.0) - en to da translation catalogue (17 entries)

en: Search
da: Søg

en: Help
da: Hjælp

en: Page title
da: Sidetitel

en: Header
da: Overskrift

en: Footer
da: Sidefod

en: Messages
da: Beskeder

en: Tabs
da: Faner

en: Main navigation
da: Primær navigation

en: Search form
da: Søgefelt

en: Powered by Drupal
da: Drives af Drupal

en: Breadcrumbs
da: Brødkrummer

en: Sidebar first
da: Første sidebar

en: Main page content
da: Primært sideindhold

en: Sidebar second
da: Anden sidebar

en: Submitted by @author_name on @date
da: Indsendt af @author_name den @date

en: Primary admin actions
da: Primære administratorhandlinger

en: User account menu
da: Brugerkontomenu
