Knowledge Base Theme (1.1.0) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: Search
dz: འཚོལ་ཞིབ།

en: Help
dz: གྲོགས་རམ་

en: Page title
dz: ཤོག་ལེབ་ཀྱི་མགོ་མིང་།

en: Header
dz: མགོ་ཡིག།

en: Search form
dz: འཚོལ་ཞིབ་འབྲི་ཤོག
