Knowledge Base Theme (1.1.0) - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: Search
eo: Serĉu

en: Help
eo: Helpo

en: Page title
eo: Paĝa titolo

en: Header
eo: Kaplinio

en: Footer
eo: Piedlinio

en: Search form
eo: Serĉformularo

en: Powered by Drupal
eo: Povigata per Drupalo
