Knowledge Base Theme (1.1.0) - en to hr translation catalogue (11 entries)

en: Search
hr: Pretraga

en: Help
hr: Pomoć

en: Page title
hr: Naziv stranice

en: Header
hr: Zaglavlje

en: Footer
hr: Podnožje

en: Messages
hr: Poruke

en: Search form
hr: Obrazac pretrage

en: Powered by Drupal
hr: Pokreće Drupal

en: Sidebar first
hr: Prvi stupac

en: Main page content
hr: Glavni sadržaj stranice

en: Sidebar second
hr: Drugi stupac
