Knowledge Base Theme (1.1.0) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Search
hy: Որոնել

en: Help
hy: Օգնություն

en: Page title
hy: Էջի վերնագիր

en: Footer
hy: Էջի ներքևի հատված

en: Submitted by @author_name on @date
hy: Թողարկվել է @author_nameի կողմից @date-ին
