Knowledge Base Theme (1.1.0) - en to ja translation catalogue (17 entries)

en: Search
ja: 検索

en: Help
ja: ヘルプ

en: Page title
ja: ページのタイトル

en: Header
ja: ヘッダー

en: Footer
ja: フッター

en: Messages
ja: メッセージ

en: Tabs
ja: タブ

en: Main navigation
ja: メインナビゲーション

en: Search form
ja: 検索フォーム

en: Breadcrumbs
ja: パンくず

en: Sidebar first
ja: 第１サイドバー

en: Main page content
ja: メインページコンテンツ

en: Sidebar second
ja: 第２サイドバー

en: Site branding
ja: サイトブランディング

en: Submitted by @author_name on @date
ja: @author_name が @date に投稿

en: Primary admin actions
ja: プライマリ管理アクション

en: User account menu
ja: ユーザーアカウントメニュー
