Knowledge Base Theme (1.1.0) - en to km translation catalogue (10 entries)

en: Search
km: ស្វែងរក

en: Help
km: ជំនួយ

en: Page title
km: ចំណងជើង​ទំព័រ

en: Header
km: បឋម​កថា

en: Footer
km: បាតកថា

en: Search form
km: សំណុំ​បែបបទ​ស្វែងរក

en: Powered by Drupal
km: ដំណើរ​ការ​ដោយ​​ Drupal

en: Sidebar first
km: របារ​ចំហៀង​មុន

en: Main page content
km: មាតិកា​ទំព័រ​មេ

en: Sidebar second
km: របារ​ចំហៀង​នៅ​ទីពីរ
