Knowledge Base Theme (1.1.0) - en to lt translation catalogue (16 entries)

en: Search
lt: Paieška

en: Help
lt: Pagalba

en: Page title
lt: Puslapio pavadinimas

en: Header
lt: Antraštė

en: Footer
lt: Poraštė

en: Messages
lt: Žinutės

en: Tabs
lt: Kortelės

en: Main navigation
lt: Pagrindinė navigacija

en: Search form
lt: Paieškos forma

en: Powered by Drupal
lt: Svetainė naudoja Drupal.

en: Sidebar first
lt: Pirma pusė

en: Main page content
lt: Pagrindinio puslapio turinys

en: Sidebar second
lt: Antra pusė

en: Submitted by @author_name on @date
lt: Paskelbė @author_name - @date

en: Primary admin actions
lt: Pirminiai administravimo veiksmai

en: User account menu
lt: Nario paskyros meniu
