Knowledge Base Theme (1.1.0) - en to oc translation catalogue (12 entries)

en: Search
oc: Recercar

en: Help
oc: Ajuda

en: Page title
oc: Títol de la pagina

en: Header
oc: Entèsta

en: Footer
oc: Pè de pagina

en: Messages
oc: Messatges

en: Tabs
oc: Onglets

en: Search form
oc: Formulari de recèrca

en: Powered by Drupal
oc: Propulsat per Drupal

en: Sidebar first
oc: Primièra barra laterala

en: Main page content
oc: Contengut de la pagina principala

en: Sidebar second
oc: Segonda barra laterala
