Knowledge Base Theme (1.1.0) - en to pl translation catalogue (19 entries)

en: Search
pl: Szukaj

en: Help
pl: Pomoc

en: Page title
pl: Tytuł strony

en: Header
pl: Nagłówek

en: Footer
pl: Stopka

en: Messages
pl: Wiadomości

en: Tabs
pl: Zakładki

en: Main navigation
pl: Główna nawigacja

en: Search form
pl: Formularz wyszukiwania

en: Powered by Drupal
pl: Witrynę napędza Drupal

en: Breadcrumbs
pl: Breadcrumby

en: Main content
pl: Główna zawartość

en: Sidebar first
pl: Pierwsza kolumna boczna

en: Main page content
pl: Zawartość główna

en: Sidebar second
pl: Druga kolumna boczna

en: Site branding
pl: Marka witryny

en: Submitted by @author_name on @date
pl: Dodane przez @author_name - @date

en: Primary admin actions
pl: Podstawowe akcje administratora

en: User account menu
pl: Menu konta użytkownika
