Knowledge Base Theme (1.1.0) - en to ru translation catalogue (19 entries)

en: Search
ru: Поиск

en: Help
ru: Справка

en: Page title
ru: Заголовок страницы

en: Header
ru: Шапка

en: Footer
ru: Подвал

en: Messages
ru: Сообщения

en: Tabs
ru: Вкладки

en: Main navigation
ru: Основная навигация

en: Search form
ru: Форма поиска

en: Powered by Drupal
ru: Сделано на Drupal

en: Breadcrumbs
ru: Строка навигации

en: Main content
ru: Основной контент

en: Sidebar first
ru: Первая боковая панель

en: Main page content
ru: Содержимое страницы

en: Sidebar second
ru: Вторая боковая панель

en: Site branding
ru: Брендинг сайта

en: Submitted by @author_name on @date
ru: Опубликовано @author_name - @date

en: Primary admin actions
ru: Основные действия администратора

en: User account menu
ru: Меню учётной записи пользователя
