Knowledge Base Theme (1.1.0) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Search
sl: Išči

en: Help
sl: Pomoč

en: Page title
sl: Naslov strani

en: Header
sl: Glava

en: Footer
sl: Noga

en: Search form
sl: Iskalnik
