Knowledge Base Theme (1.1.0) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Search
te: వెతుకు

en: Help
te: సహాయం

en: Page title
te: పేజీ శీర్షిక

en: Messages
te: సందేశాలు

en: Powered by Drupal
te: డ్రూపల్‌చే శక్తిమంతం

en: User account menu
te: వాడుకరి ఖాతా మెనూ
