Knowledge Base Theme (1.1.0) - en to tr translation catalogue (18 entries)

en: Search
tr: Ara

en: Help
tr: Yardım

en: Page title
tr: Sayfa başlığı

en: Header
tr: Üst bilgi

en: Footer
tr: Alt bilgi

en: Messages
tr: İletiler

en: Tabs
tr: Sekmeler

en: Main navigation
tr: Ana gezinti menüsü

en: Search form
tr: Arama formu

en: Powered by Drupal
tr: Drupal tabanlıdır

en: Main content
tr: Ana içerik

en: Sidebar first
tr: Birinci kenar çubuğu

en: Main page content
tr: Ana sayfa içeriği

en: Sidebar second
tr: İkinci sütun

en: Site branding
tr: Site markası

en: Submitted by @author_name on @date
tr: @date tarihinde @author_name tarafından gönderildi

en: Primary admin actions
tr: Birincil yönetici eylemleri

en: User account menu
tr: Kullanıcı hesap menüsü
