Knowledge Base Theme (1.1.0) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Page title
ug: بەت تېمىسى

en: Header
ug: بەت بېشى

en: Tabs
ug: جەدۋەل

en: Search form
ug: ئىزدەش جەدۋىلى

en: Powered by Drupal
ug: سۇپىسىدىن پايدىلنىپ قۇرۇلدى Drupal
