Keepeek Official Drupal Module (1.1.0) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: Images
cy: Delweddau

en: Name
cy: Enw

en: Add
cy: Ychwanegu

en: Width
cy: Lled

en: Height
cy: Uchder

en: Media
cy: Cyfryngau

en: Documents
cy: Dogfennau
