Keepeek Official Drupal Module (1.1.0) - en to da translation catalogue (10 entries)

en: Images
da: Billeder

en: Name
da: Navn

en: Add
da: Tilføj

en: Width
da: Bredde

en: Height
da: Højde

en: Documents
da: Dokumenter

en: pixels
da: pixel

en: Videos
da: Videoer

en: Invalid URL.
da: Ugyldig URL

en: Save and insert
da: Gem og indsæt
