Keepeek Official Drupal Module (1.1.1) - en to kn translation catalogue (9 entries)

en: Images
kn: ಚಿತ್ರಗಳು

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Add
kn: ಸೇರಿಸು

en: Width
kn: ಅಗಲ

en: Height
kn: ಎತ್ತರ

en: Media
kn: ಮಾಧ್ಯಮ

en: Documents
kn: ದಸ್ತಾವೇಜುಗಳು

en: pixels
kn: ಪಿಕ್ಸೆಲ್‍ಗಳು

en: Videos
kn: ವೀಡಿಯೋಗಳು
