Keepeek Official Drupal Module (1.1.1) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: Images
ku: وێنه‌کان

en: Name
ku: ناو

en: Add
ku: زیاد بکە

en: Width
ku: پانی

en: Height
ku: بەرزی

en: Media
ku: ڕەنگاڵە

en: pixels
ku: پیکسڵ
