Key (8.x-1.11) - en to fa translation catalogue (21 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Value
fa: مقدار

en: Type
fa: نوع

en: Cancel
fa: لغو

en: Description
fa: توضیحات

en: File
fa: فایل

en: Edit
fa: ویرایش

en: None
fa: هیچ

en: Password
fa: گذرواژه

en: ID
fa: شناسه

en: Configuration
fa: پیکربندی

en: Security
fa: امنیتی

en: Other
fa: ساير

en: Provider
fa: ارائه‌دهنده

en: Key
fa: کلید

en: Text field
fa: فیلد متنی

en: User name
fa: نام کاربری

en: Authentication
fa: بررسی هویت

en: Keys
fa: کلیدها

en: - Select -
fa: - انتخاب -

en: Configuration name
fa: نام پیکربندی
