Key (8.x-1.11) - en to si translation catalogue (9 entries)

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Value
si: අගය

en: Type
si: වර්ගය

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Description
si: විස්තරය

en: File
si: ගොනුව

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Password
si: මුරපදය

en: Configuration
si: හැඩගැස්‌වීම
