Key (8.x-1.11) - en to sv translation catalogue (25 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Value
sv: Värde

en: Type
sv: Typ

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Description
sv: Beskrivning

en: File
sv: Fil

en: Edit
sv: Redigera

en: None
sv: Ingen

en: Password
sv: Lösenord

en: Configuration
sv: Konfiguration

en: Security
sv: Säkerhet

en: Other
sv: Övriga

en: Provider
sv: Leverantör

en: Key
sv: Nyckel

en: Text field
sv: Textfält

en: User name
sv: Användarnamn

en: Authentication
sv: Verifiering

en: Environment
sv: Miljö

en: Keys
sv: Nycklar

en: - Select -
sv: - Välj -

en: Generate
sv: Generera

en: Configuration name
sv: Namn på konfiguration

en: File location
sv: Filplacering

en: Simple configuration
sv: Enkel konfiguration

en: Configuration type
sv: Typ av konfiguration
