Key (8.x-1.13) - en to id translation catalogue (19 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Value
id: Nilai

en: Type
id: Jenis

en: Cancel
id: Batal

en: Description
id: Deskripsi

en: Edit
id: Sunting

en: None
id: Tiada

en: Password
id: Sandi

en: Configuration
id: Konfigurasi

en: Security
id: Keamanan

en: Other
id: Lainnya

en: Provider
id: Penyedia

en: Key
id: Kunci

en: Text field
id: Bidang isian teks

en: User name
id: Nama pengguna

en: Authentication
id: Autentikasi

en: Keys
id: Kunci

en: - Select -
id: - Pilih -

en: Configuration name
id: Pengaturan nama
