Key (8.x-1.16) - en to ug translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Value
ug: پارامېتىرى

en: Type
ug: تىپى

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Description
ug: بايانى

en: File
ug: ھۆججەت

en: None
ug: يوق

en: Password
ug: پارول

en: Label
ug: بەلگە

en: Configuration
ug: لايىھە

en: Other
ug: باشقا
