Key (8.x-1.22) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ru: Ыраары

en: Type
ru: Янзы

en: Cancel
ru: Соксаары

en: Description
ru: Тодарадып бижиири

en: File
ru: Файл

en: Edit
ru: Өскертири

en: Password
ru: Чажыт сөс

en: - Select -
ru: - Шилиири -
