Key (8.x-1.6) - en to ps translation catalogue (18 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Value
ps: بيه

en: Type
ps: بڼه

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Description
ps: سپړنه

en: File
ps: دوتنه

en: Edit
ps: سمون

en: None
ps: هېڅ يو

en: Password
ps: پټ توری

en: ID
ps: پېژند

en: Configuration
ps: سازول

en: Other
ps: نور

en: Key
ps: کيلی

en: Text field
ps: متن ډګر

en: User name
ps: کارن نوم

en: Authentication
ps: تصدیق

en: - Select -
ps: - غوره -

en: Simple configuration
ps: ساده سازونې
