Key (8.x-1.7) - en to gu translation catalogue (13 entries)

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Value
gu: મુલ્ય

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Description
gu: વર્ણન

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: None
gu: એકે નહિ

en: Password
gu: સાંકેતિક શબ્દ

en: Other
gu: અન્ય

en: Provider
gu: પ્રદાતા

en: Key
gu: ચાવી

en: Text field
gu: લખાણ ક્ષેત્ર

en: User name
gu: વપરાશકર્તાનુ નામ
