Key (8.x-1.7) - en to ru translation catalogue (26 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Value
ru: Значение

en: Type
ru: Тип

en: Cancel
ru: Отмена

en: Description
ru: Описание

en: File
ru: Файл

en: Edit
ru: Редактировать

en: None
ru: Нет

en: Password
ru: Пароль

en: Configuration
ru: Конфигурация

en: Security
ru: Безопасность

en: Other
ru: Другое

en: Provider
ru: Поставщик

en: Generated
ru: Сгенерировано

en: Key
ru: Ключ

en: Text field
ru: Текстовое поле

en: User name
ru: Имя пользователя

en: Authentication
ru: Аутентификация

en: Overrides
ru: Переопределенные

en: Keys
ru: Ключи

en: - Select -
ru: - Выберите -

en: Do you really want to continue?
ru: Вы действительно хотите продолжить?

en: Generate
ru: Создать

en: Configuration name
ru: Имя конфигурации

en: Simple configuration
ru: Простая конфигурация

en: Configuration type
ru: Тип конфигурации
